Терміново робота: Копирайтер на дому Серпень 2023 4880 актуальних вакансій Jooble

Копірайтери потрібні усім бізнесам, які продають свої послуги чи товари онлайн. Копірайтери пишуть слогани та сценарії для реклами, комерційні пості у мережі, опис товарів на сайті та багато-багато іншого. За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи копірайтером. Зарплата копірайтера напряму залежить від кількості виконаних задач, тобто написаних текстів. Дуже часто копірайтерам платять оговорену суму за 1000 знаків. Але є варіанти фіксованої щомісячної оплати.

Можливе кар’єрне зростання всередині компанії «Текстум Вінниця». В «Текстум Вінниця» у роботі завжди є близько 10 проєктів. Ми займаємось їх SEO-просуванням, надаємо послуги контент-маркетингу. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Копірайтер» на ел. Вантажник — це той, хто переміщує різноманітні вантажі на певні відстані. Копірайтер — це спеціаліст з написання рекламних текстів.

Шукаю копірайтера для створення текстів і контенту, Костопіль

Важливо вміти комплексно аналізувати, зіставляти, виділяти головне та бути готовим вносити правки. Оплата за текст комерційної пропозиції — від 1000 грн. Якщо ви пишете комерційні пропозиції й маєте приклади успішних кейсів, будемо раді бачити вас у штаті нашого агентства. У нас постійно є замовлення від провідних українських компаній на створення комерційних пропозицій. Наші копірайтери пишуть цікаві експертні тексти для підвищення впізнаваності та лояльності бренду. Ми пропонуємо гідну оплату та постійні проєкти.

Наші тарифи — українська та рос мова — 50 грн за 1000 зн., англійська та німецька — 60−70 грн за 1000 зн. В день замовляємо від 5 до 20 тис.знаків. Всім нашим працівникам гарантуємо навчання і розвиток коштом компанії. Середня ціна за 1000 збп — від грн. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Шукаю копірайтера для створення текстів і контенту, Виноградів

До важливих переваг нашої компанії належать система бонусів та опціони для наших співробітників. Всі наші проекти — це результати власної розробки і маркетингу. copywriter робота Няня — це людина, яка піклується про чужих дітей та може відповідати за їх виховання, освіту та розвиток, в залежності від обов’язків, які на неї покладено.

  • Можливе кар’єрне зростання всередині компанії «Текстум Вінниця».
  • Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку.
  • Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.
  • Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти.
  • Наші копірайтери пишуть цікаві експертні тексти для підвищення впізнаваності та лояльності бренду.
  • Але є варіанти фіксованої щомісячної оплати.

Вартість однієї статті — 1000–3000 грн. В середньому наші автори заробляють 15–30 тисяч, якщо працюють фултайм. Автор повинен розбиратися у тонкощах написання цікавих блогових статей https://wizardsdev.com/ та вміти писати згідно редполітики видань. Ми — Search Initiative, що розробляє та просуває новий ландшафт для індустрії iGaming, орієнтований на західні ринки та ринки Азії.

Пошук копірайтера, Лисичанськ

Повна зайнятість, неповна зайнятість. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю. Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти. Якщо у вас немає досвіду, але ви хочете спробувати себе у копірайтингу, пропонуємо пройти наші курси, щоб здобути необхідні навички для подальшої роботи.

робота копірайтер

За замовчуванням робота копірайтером віддалено має на увазі на експертному рівні володіння українською та російською мовами. Додатковою перевагою буде бажання розбиратися в будь-якій тематиці. Ми маємо різноманітні проєкти, починаючи від косметики й до автопорталів. Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua.

Копірайтер, контент-менеджер

Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі. В Україні робота копірайтером віддалено можлива на дому у зручний для вас час. Необхідно бути на зв’язку з 8.30 до 18.00 (Viber, Telegram, телефон) для виконання термінових доопрацювань. Щоб писати КП, кандидат повинен знати структуру тексту, що продає, вміти комунікувати з замовником (ми проводимо інтерв’ювання у форматі Zoom-конференції).

робота копірайтер

Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів та не несе відповідальності за розміщену користувачами інформацію. Ми шукаємо копірайтера, який відданий своїй справі, постійно розвивається. Ми можемо пропонувати роботу як попроєктну, так і постійну.

Звертаємо вашу увагу, виконані тестові завдання не оплачуються, не будуть використовуватися нами та залишаться у вашому праві інтелектуальної власності. Працюючи на посаді редактора, ти отримаєш SEO ментора, матимеш можливість працювати на західних ринках і відчуєш постійний розвиток власних SEO та технічних навичок. В середньому «Копірайтер» в Україні заробляє грн. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку.